Hakkımızda

Annelik, bir kadının şanslı ve farklı olduğunu gösteren en özel duygudur. Anne olduğunu hissettiren hayaller ve beklentiler… Bu duyguyu yaşamak isteyen kadınlar, öncelikle regl dönemlerini kontrol eder. Çünkü yumurtlama dönemi, bu döngüde belli olur. Ardından hamilelik süreci başlar. İkisi de oldukça önemli dönemlerdir.

gebelikhesaplama.co olarak bu önemin farkındayız. Sizlerin yumurtlama dönemlerinizi doğru öğrenmeniz için adet hesaplama aracımız bulunmaktadır. Buradan doğru bir şekilde regl döngünüzü hesaplayabilirsiniz.

Yumurtlama döneminde gerekenleri yaptınız ve döllenme gerçekleşti. O zaman sıra kaç hafta hamile olduğunuzu öğrenmeye geldi. Aynı şekilde sitemizde bulunan gebelik hesaplama aracı ile kolaylıkla gebelik haftanızı öğrenebilirsiniz. Sadece bu kadarla sınırlı değil, tabi ki! Tahmini doğum yapacağınız tarihi, son regl döneminizin ilk gününü girerek ya da biliyorsanız döllenme tarihinizle görebilirsiniz.

Tüm bunlar, sizin için. Unutulmaz anlarınıza ortak olmak, sizleri doğru yönlendirmek ve heyecanınızı paylaşmak istiyoruz.

Misyonumuz

gebelikhesaplama.co olarak güzel duyguların paylaşılarak çoğaltılması gerektiğine inanıyoruz. Ayrıca kadınlık ve annelik duygusunun ne kadar kutsal olduğuna da… Sitemizde bulunan özel hesaplama araçları ile hem regl hem de hamilelik döneminde size yardımcı olmaya çalışmak, misyonumuzu oluşturmaktadır.

Vizyonumuz

Çağ, gün geçtikçe ilerlemektedir. Manuel yapılan birçok işlem, artık makineler ile gerçekleşmektedir. Biz de hesaplama araçlarımız ile sizleri bazı hesaplamalardan kurtarıyoruz. Kendimizi geliştirerek, değerlerimiz doğrultusunda en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

    Yorumlar kapatıldı.